WYPRAWKA UCZNIA KLASY I

• temperówka (zamykana)
  • kredki ołówkowe
  • nożyczki
  • klej w sztyfcie (dobry jest Glue Stick)
  • linijka 20 cm
  • Zeszyty :
    16 kartkowy w kolorowe linie – 2 szt.
    • 16 kartkowy w kratkę – 3 szt.

Materiały plastyczne (w reklamówce na 2  września) – zostają w szkole:

• farby plakatowe (12 kolorów) – podpisać
  • pastele olejne 24 kolory – podpisać
  • plastelina – podpisać
  • wycinanka mała i duża włożona do koperty – podpisać (nie kupować samoprzylepnych i w odblaskowych kolorach)
  • 2 bloki techniczne białe A4
  • 1 blok techniczny z czarnymi kartkami A4
  • 2 teczki na gumkę – podpisać
  • 2 pędzle okrągłe - grubszy i cieńszy – „związać” gumką (do podpisania użyć plastra lub mazaka do płyt)
  • po 5 kartek papieru kolorowego miękkiego (żółty, czerwony, zielony, niebieski i po 5 kartek twardego w tych samych kolorach
  • chusteczki mokre do wycierania rąk i stolików
  • ręcznik papierowy

Strój:

• na zajęcia ruchowe - spodenki granatowe (sportowe) i biała koszulka
  • galowy: biała koszula/bluzeczka, spódniczka – dziewczynki, granatowe (czarne) spodnie – chłopcy
  • codzienny: dowolny, ale w stonowanym kolorze, obuwie zmienne włożyć do podpisanego worka

Inne:

Potrzebny będzie papier ksero do drukowania dodatkowych kart pracy.