Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Grodkowie

29 października odbyły się w naszej szkole drugie wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem najstarszej grupy uczniów. Zgłoszonych zostało aż 9 kandydatów:
1.Chudak Kaja
2.Gardas Filip
3.Jurasz Zofia
4.Krawczyk Martyna
5.Kubieniec Bartosz
6.Martynowicz Monika
7.Niedopytalska Lena
8.Podstawka Karol
9.Reil Julia
W wyniku głosowania, największe poparcie uzyskał Bartosz Kubieniec z kl. 8b.
Bartek będzie reprezentował uczniów naszej szkoły poprzez aktywne
uczestnictwo w działalności Rady.
Gratulujemy zwycięzcy!!!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego
24.09.2021 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli uczniowie z klas V – VIII oraz wszyscy nauczyciele. Każdy wyborca mógł oddać głosy na trzech wybranych przez siebie kandydatów.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu Szkoły Podstawowej weszły osoby o największej liczbie głosów i są to:
Bartłomiej Mazurczak
Aurelia Bohdziul

Monika Martynowicz
Martyna Krawczyk
Maksymilian Ćwik
Filip Kusek
Arkadiusz Hulbój
Szymon Doskoocz
Agata Zimecka
Antonina Sobstel

Pozostali członkowie to:
Nazarii Yanchyshyn
Kaja Chudak
Maria Zatorska
Amelia Cichocka

Lena Niedopytalska - Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Karol Postawka - zastępca Przewodniczącego

Zofia Jurasz - skarbnik / sekretarz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas ornare urna rhoncus leo faucibus aliquam. Praesent cursus faucibus mauris ac malesuada. Donec laoreet mi quis malesuada fermentum. Aliquam feugiat sit amet elit eu congue. Aliquam erat volutpat. Nam eu ipsum congue, facilisis risus sit amet, mollis ligula. Vestibulum sodales odio orci, non porta ligula efficitur eu. Cras et enim in erat fermentum rhoncus.Nullam interdum lobortis molestie.