Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Grodkowie

29 października odbyły się w naszej szkole drugie wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem najstarszej grupy uczniów. Zgłoszonych zostało aż 9 kandydatów:
1.Chudak Kaja
2.Gardas Filip
3.Jurasz Zofia
4.Krawczyk Martyna
5.Kubieniec Bartosz
6.Martynowicz Monika
7.Niedopytalska Lena
8.Podstawka Karol
9.Reil Julia
W wyniku głosowania, największe poparcie uzyskał Bartosz Kubieniec z kl. 8b.
Bartek będzie reprezentował uczniów naszej szkoły poprzez aktywne
uczestnictwo w działalności Rady.
Gratulujemy zwycięzcy!!!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego
24.09.2021 r. w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli uczniowie z klas V – VIII oraz wszyscy nauczyciele. Każdy wyborca mógł oddać głosy na trzech wybranych przez siebie kandydatów.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu Szkoły Podstawowej weszły osoby o największej liczbie głosów i są to:
Bartłomiej Mazurczak
Aurelia Bohdziul