REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

OBWÓD SZKOŁY ULICE:

Bogusławskiego, Dąbrowskiej, Fornalskiej, Głowackiego, Grenadierów, Jaśminowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konopnickiej, Konwaliowa, Kossaka, Kosynierów, Kościuszki, Krakowska, Krańcowa, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Makowa, Matejki, Miła, Miodowa, Morcinka, Opolska, Polna, Poprzeczna, Prusa, Racławicka, Radosna, Reja, Różana, Sadowa, Sienkiewicza, Styki, Szczęśliwa, Szkolna, Tetmajera, Tulipanowa, Wesoła, Wrzosowa, Zawadzkiego, Zielona, Żeromskiego, Życzliwa

MIEJSCOWOŚCI:

Wojsław, Nowa Wieś Mała, Polana, Żarów, Lubcz, Wierzbnik

Załączniki:

Regulamin rekrutacji

Zgłoszenie do klasy pierwszej dla dziecka siedmioletniego  z obwodu szkoły

Wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej dla dziecka szescioletniego z obwodu szkoly

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Kandydaci zamieszkali poza obwodem Szkoły  mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego. Jeżeli szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami, dyrektor ogłosi rekrutację zgodnie z harmonogramem.